Mobilní aplikace pro nové rodiče

Stát se rodiči může být jednou z nejvíce vzrušujících, ale také náročných zkušeností v životě. Jako čerství rodiče zažijete mnoho vzestupů a pádů.

V jednu chvíli se vaše srdce rozbuší myšlenkami na všechny ty úžasné vzpomínky, které byste si mohli se svým malým dítětem vytvořit. Pak si najednou děláte starosti, jak to všechno zvládnete: bezesné noci, uspávání, učení a odnaučování. Být čerstvou mámou nebo tátou je požehnání, ale stále je to zatraceně těžké.

Naštěstí mobilní aplikace nabízejí rodičům pomocnou ruku. Zde jsou některé z nejlepších mobilních aplikací HUAWEI AppGallery, které vám mohou usnadnit cestu společnou cestu životem.

Přečtěte si také náš článek o přípravě na narození vašeho nového miminka.

Ukolébavky pro miminka

Někdy může být uspávání dítěte pomocí uspávaček vyčerpávající. Aplikace Songs for Babies uvede vaše hlasivky na několik okamžiků do klidu. Aplikace má k dispozici několik ukolébavek, které jsou kategorizovány do určitých témat, jako jsou tradiční ukolébavky, zvuky přírody, zvuky zvířat a klasická hudba. Nejlepší část? Můžete nastavit časovač, který je vhodný pro spánkové rytmy vašeho děťátka.

Kinedu

Sledování důležitých milníků vašeho dítěte může být obtížné. Kinedu vám dává příležitost informovat o vývoji vašeho dítěte prostřednictvím fyzických, kognitivních, jazykových, sociálních a emocionálních aktivit v závislosti na jeho věku (věk od 0 do 4 let). Jak vaše dítě postupuje, jsou k dispozici různé milníky, které ukazují, co vaše dítě dokázalo. Kromě toho, pokud chcete tuto cestu s někým sdílet, můžete na svůj účet vždy přidat svou chůvu, partnera nebo rodinu, aby mohli sledovat vývoj vašeho dítěte.

ScreenGuide

Jakmile budou vaše děti umět chodit a mluvit, svět se stane jejich hřištěm. Nyní si mohou snadno najít cestu do vaší šperkovnice, umazat se vašimi drahými krémy nebo si udělat omalovánku z vaší zdi. Proto je nutné je seznámit s různými formami zábavy. Produkty, jako jsou tablety, jsou v dnešní době oblíbeným způsobem, jak děti ochránit před problémy. Bohužel, vyřešení jednoho problému může způsobit problémy nové – například sledování toho, co vaše děti prohlížejí online. ScreenGuide ovládá čas vašeho dítěte u obrazovky formou rodičovské kontroly, jako je nastavení limitu doby u obrazovky; blokování určitých aplikací, webových stránek nebo funkcí; a také vám umožní zařízení dítěte zcela uzamknout, ať jste kdekoli.

Photo Collage Maker

Když přivedete na svět novou bytost, možná budete chtít vyfotografovat každý jednotlivý okamžik jejich cesty. Editační aplikace, jako je Photo Collage Maker, vám dávají příležitost, aby vaše vzpomínky zajiskřily (doslova). Tato aplikace poskytuje nástroje, jako jsou filtry, efekty obrazovky, nálepky a písma, které vašim obrázkům dodají osobitost. Aplikace je zdarma a lze ji snadno sdílet na různých sociálních platformách, jako je Facebook, Instagram, Pinterest a další.

Stát se novým rodičem může být někdy obtížné, ale můžeme najít způsoby, jak si cestu trochu zpříjemnit malými způsoby. Tyto aplikace vnesou do života vás i vašeho dítěte pohodlí a smích. Zjistěte, které vychytávky doporučují zkušené maminky pro usnadnění života. Přečtěte si více, pokud čekáte své první miminko.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Klára Baslová
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *