Krásné výhody společného rodičovství

Krásné výhody společného rodičovství

Jak pokračuji v integraci a porozumění životnímu stylu společného rodičovství, co jsem se naučil, je, že pokud ho přijmu, dynamika společného rodičovství může být docela děsivá. Občas je snadné zaměřit se na oblasti rozvodového životního stylu, které jsou obtížné nebo náročné, ale jsou zde také neuvěřitelně pozitivní aspekty.

Za prvé, jak se budete cítit pohodlně s tím, že máte své děti ve strukturovaném týdenním rozvrhu, výdechy relaxace, odpočinku a omlazení se stanou hlubšími a výraznějšími. Pokud se změkčíte tím, že je v pořádku být šťastný, když vaše děti odcházejí, můžete využít potřebných prostojů. Během této doby můžete prozkoumávat, prozkoumávat a zpříjemňovat oblasti svého života, které jste toužili prozkoumat. Buďte zvědaví a nadšení s tímto prostorem mezi týdnem společného rodičovství, protože jste v jedinečné pozici dělat to, co VY chcete dělat, zlato.

Za druhé, pokud jde o ponoření se zpět do přitahování lásky, pokud si to přejete, standardy, očekávání a pocit důvěry se pomalu prosadí. Když prozkoumáte všechny dostupné možnosti, naučíte se, co chcete, a důrazně řeknete ne. na to, co ne. Nepřijmete nic menšího, než co si přejete, protože si to zasloužíte. Když najdete to, co hledáte, hodnota uznání a vděčnosti, kterou zažijete, bude přes měsíc slavná. Budete dráždit slastí, když si budete vychutnávat maličkosti, a už nikdy nebudete brát intimní polibky, dlouhá objetí nebo skutky služby jako samozřejmost.

A konečně, jedním z nejpozitivnějších aspektů tohoto životního stylu je možnost prostě neustále růst. Osobní čas a prostor k zamyšlení nad tím, jak se během příštího týdne „znovu“ ukázat jako rodič lépe, dělat domácí práce, když vaše děti nejsou poblíž, abyste mohli mít více času, když jsou ony, a příležitost dělej si život tak, jak chceš, dělej to jedinečně, to vše přispívá k tomu, proč být spolurodičem je jednoznačně dokonalé.

 


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Klára Baslová
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *