Nové začátky

Nové začátky vyžadují záměrnou volbu přijmout novou fázi, novou éru, novou příležitost a možná i nový postoj. Nedělejte si starosti tím, že necháte minulost za sebou. Místo toho se radujte z toho, že jste dnes přesně tam, kde byste měli být, když si čtete tento článek a nacházíte naději.

Klíčem k zahájení něčeho nového není jen to začít; jde o to dobře zakončit. Učte se, rostete a zůstaňte odhodlaní i přes vzestupy a pády. Dělat něco dobře vyžaduje trpělivost a vytrvalost, a v tom spočívá úspěch. Rosteme ve zralosti a charakteru, když vidíme věci až do konce.

Pamatujte, neřešte, jak bude konec vypadat na začátku. To může vést ke zklamání, domněnkám a chybám. Nechte svou situaci přirozeně se rozvinout a zároveň mějte oči dokořán otevřené pro lekce. Otočte se podle potřeby, aniž byste se drželi svého předem připraveného plánu. Rozšiřte své schopnosti a běžte celý závod, nezastavujte se, dokud nebude dokončen. Odložte svou hrdost (svou vůli, nepohodlí, neschopnost vidět výsledek) a zůstaňte v kurzu.

Vytrvalost vyžaduje praxi. Když pochybnosti a strach bombardují vaši mysl, zaujměte postoj, abyste se nevzdávali a pokračujte. Budete rádi, že jste to udělali.

Modlím se, abyste měli sílu a vytrvalost dokončit to, co začnete, s vědomím, že silné konce stojí za nové začátky. Ať najdete naději a odhodlání osvětlit vám cestu. Amen.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Klára Baslová
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *